GJUTJÄRNSGAVLAR till trädgårdssoffa, ett par, 1800-tal.

150403. GJUTJÄRNSGAVLAR till trädgårdssoffa, ett par, 1800-tal.

Grönmålade. Höjd ca 80 cm.

Färg med slitage. Rost. Stabiliseringsstag underrede saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönmålade. Höjd ca 80 cm.

Antal besök: 1 795