STORT PARTI SMURFAR SAMT SMURFHUS, 1970-tal.

1504034. STORT PARTI SMURFAR SAMT SMURFHUS, 1970-tal.

43 smurfar. Hus. Höjd 25 cm.

Slitage samt hus med undre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 smurfar. Hus. Höjd 25 cm.

Antal besök: 3 274