FÅTÖLJER, 1 par, i form av elefanter, Taiwan, 1900-talets slut.

15039. FÅTÖLJER, 1 par, i form av elefanter, Taiwan, 1900-talets slut.

I rosenträ. Dynor medföljer. Höjd ca 106 cm.

Slitage, lagningar och skador, en elefants betar är för stora.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 083