VINGLAS, glas, 12 st, Johansfors glasbruk, Sverige. 1900-tal.

150393. VINGLAS, glas, 12 st, Johansfors glasbruk, Sverige. 1900-tal.

Slipad dekor i formen av blad och druvor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 906