TRÄSOFFA, 1800-tal.

TRÄSOFFA, 1800-tal.
150378. TRÄSOFFA, 1800-tal.

Längd ca 226 cm.

Kraftigt slitage, skador på sits, färgbortfall, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!
150378. TRÄSOFFA, 1800-tal.

Längd ca 226 cm.

Antal besök: 909