TRÄSOFFA, 1900-talets första kvartal.

150375. TRÄSOFFA, 1900-talets första kvartal.

Längd ca 192 cm.

Senare bemålad. Slitage, färgbortfall, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 192 cm.

Antal besök: 2 265