M. STEPHANON. Äldre kvinna med barn och docka, olja på duk, signerad.

150368. M. STEPHANON. Äldre kvinna med barn och docka, olja på duk, signerad.

61 x 76 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 76 cm.

Antal besök: 1 396