Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av fartyget "Preussen". Olja på duk, 1800-tal.
15033. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av fartyget "Preussen". Olja på duk, 1800-tal.
66 x 46 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
66 x 46 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 049