VÄGGTEXTIL, Incamönster, 1900-tal.

1503282. VÄGGTEXTIL, Incamönster, 1900-tal.

102 x 150 cm.

Smärre bruksslitage, ej sydda kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

102 x 150 cm.

Antal besök: 846