SKYLT, plåt, "Persil" 1900-tal.

1503273. SKYLT, plåt, "Persil" 1900-tal.

höjd 37 cm, bredd 26 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 37 cm, bredd 26 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 1 401