HELIKOPTER, radiostyrd, Shuttle Hirobo.

1503172. HELIKOPTER, radiostyrd, Shuttle Hirobo.

Längd 110 cm.

Slitage, ej komplett, ej funktionstestad
Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm.

Skador.

Antal besök: 590