Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
MICKE JOHANSSON. SKÅL, glas, signerad, 2000-tal.
1503131. MICKE JOHANSSON. SKÅL, glas, signerad, 2000-tal.
höjd 17 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 17 cm.
Kalmar Auktionsverk
424