TELEFONBÄNK, rokokostil, 1900-tal.

150275. TELEFONBÄNK, rokokostil, 1900-tal.

Längd ca. 94 cm. Höjd 85 cm. Grön klädsel. 1 låda.

Bruks- och ytslitage. Skador, repor och stötmärken. Klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 971