THANKA, måleri på papper, troligen Tibet, 1800-tal.

1502595. THANKA, måleri på papper, troligen Tibet, 1800-tal.

52x38 cm.

Slitage samt färgbortfall förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x38 cm.

Antal besök: 374