Kalmar Auktionsverk
Belysning & Lampor
Ljusstakar
NATTLJUSSTAKAR, 1 par, Lindstedts gebgjuteri, Kalmar, 1900-tal.
1502371. NATTLJUSSTAKAR, 1 par, Lindstedts gebgjuteri, Kalmar, 1900-tal.
höjd 10 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 10 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
387