Vas, stengods, monogramsignerad CHS, Rörstrand.

1502266. Vas, stengods, monogramsignerad CHS, Rörstrand.

Höjd 19,5 cm
I:a sortering.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm
I:a sortering.

Lätt åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 487