BORDSLAMPFOT, mässing och trä, 1900-talets början.

150223. BORDSLAMPFOT, mässing och trä, 1900-talets början.

Höjd ca 35 cm.

Bruksslitage. Brännare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35 cm.

Antal besök: 503