PÄRLBRODYR, 3 delar, 1900-talets första hälft.

150208. PÄRLBRODYR, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Hängare, 2 tavlor.
Längd ca 10-40 cm.

Slitage. Pärlor saknas på hängare samt 2 krokar utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hängare, 2 tavlor.
Längd ca 10-40 cm.

Antal besök: 401