MATBORD, skyltmärkt Nordiska Kompaniet.

15019. MATBORD, skyltmärkt Nordiska Kompaniet.

Stämpelmärkt NK-bo. Med en iläggsskiva, bredd 40 cm. Bordets diameter 115, höjd 74 cm.

Slitage och repor. Iläggsskiva med stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 583