ANDERS ZORN. "Ols Maria" Etsning, signerad.

150182. ANDERS ZORN. "Ols Maria" Etsning, signerad.

20 x 29,5 cm.

Gulnad, fläckar.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 29,5 cm.

Gulnad, fläckar.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 1 619