GLÖGGSET, koppar, 1900-tal.

GLÖGGSET, koppar, 1900-tal.
1501762. GLÖGGSET, koppar, 1900-tal.

Gryta med värmare, slev samt 6 koppar. Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 301