KEITH HARING. "Love". Tuschteckning på smörbricka i teak. Signerad K Haring och daterad -88.

150162. KEITH HARING. "Love". Tuschteckning på smörbricka i teak. Signerad K Haring och daterad -88.

Med dedikation: "For Ken"
12x17 cm
Oramad.

Keith Haring (1958–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dedikation: "For Ken"
12x17 cm
Oramad.

Keith Haring (1958–1990)

Antal besök: 1 038