LUFTGEVÄR, modell 310, 1900-tal.

1501458. LUFTGEVÄR, modell 310, 1900-tal.

längd 109 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 109 cm.

Antal besök: 1 305