RELIEFER, 3 st, Kina.

RELIEFER, 3 st, Kina.
150130. RELIEFER, 3 st, Kina.

Förgyllda med utskuren dekor.

Mindre sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
150130. RELIEFER, 3 st, Kina.

Förgyllda med utskuren dekor.

Mindre sprickor samt slitage.

Antal besök: 818