Gillis Sahlin, akvarell.
Louis Zelig, olja på pannå.
Oidentifierad konstnär, pastell.
Okänd konstnär, olja på pannå, signerad L. Thieme.
Oidentifierad konstnär, olja på duk, otydlig signatur.
Oidentifierad konstnär, egyptisk målning på papyrus.
"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".
Bruksslitage.
Gillis Sahlin, akvarell.
Louis Zelig, olja på pannå.
Bruksslitage.