YTTERFODER, stengods, tidigt 1900-tal.

1500256. YTTERFODER, stengods, tidigt 1900-tal.

48x33 cm. Höjd 25 cm.

Mindre nagg i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x33 cm. Höjd 25 cm.

Mindre nagg i botten.

Antal besök: 279