FASADFLAGGOR, 5 stycken, "God Helg".

1500152. FASADFLAGGOR, 5 stycken, "God Helg".

Butiksflaggor 1950/60-tal. Längd stång cirka 145 cm.

Bruksslitage, nötning. Sprickor i knopparna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 334