BYRÅ, NATTDUKSBORD, 2 st, Louis XVI-stil, 1900-tal.

14995. BYRÅ, NATTDUKSBORD, 2 st, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Med stenskivor. Byråns mått längd 62,5 bredd 34 höjd 68 cm.

Slitage. Nyckel till byrå saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 259