SVEN SINDE. Gouache, signerad.

1498998. SVEN SINDE. Gouache, signerad.

Ram cirka 36 x 31 cm, bild cirka 23 x 19 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 759