KIKARE på stativ, Zeiss, 1900-tal.

1498936. KIKARE på stativ, Zeiss, 1900-tal.

skyddsväska medföljer.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skyddsväska medföljer.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 852