BRANDSPRUTA, koppar/mässing, Danmark, 1900-tal.

1498918. BRANDSPRUTA, koppar/mässing, Danmark, 1900-tal.

höjd 57 cm.

bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 57 cm.

bucklor.

Antal besök: 529