INSTRUMENTVÄSKOR, 2 st, aluminium.

1498878. INSTRUMENTVÄSKOR, 2 st, aluminium.

Ca. 106x13x40 cm.

Slitage, bucklor, invändiga skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 106x13x40 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 391