TELEFONBORD, 1900-talets andra hälft.

149812. TELEFONBORD, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfärgat trä, stoppad rygg och sits, svarvade detaljer, låda med knopp. Höjd 74 cm, längd 99 cm, djup 44 cm.

"NOTERA ATT FÖREMÅLET FINNS PLACERAT I HÄSSLEHOLM".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 324