ERIK REIMHULT. Skulptur, signerad och daterad 58.

149799. ERIK REIMHULT. Skulptur, signerad och daterad 58.

Räv, höjd ca 11 cm.

Erik Reimhult (1915–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Räv, höjd ca 11 cm.

Erik Reimhult (1915–1999)

Antal besök: 1 276