ANDRÉAS WARGENBRANT. Skulptur, "Monaco Grand Prix", grönpatinerad brons.

1497772. ANDRÉAS WARGENBRANT. Skulptur, "Monaco Grand Prix", grönpatinerad brons.

Längd 39 cm, brickmärkt, numrerad 5/50.

Bruksslitage.

Andréas Wargenbrant (Född 1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 484