VAS, flintgods, troligen Alf Wallander, Rörstrand, 18/1900-tal.

1497522. VAS, flintgods, troligen Alf Wallander, Rörstrand, 18/1900-tal.

Med dekor av bockhuvud
Diameter 35 cm, höjd 22 cm.

Mindre ytslitage samt något retuscherat på öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dekor av bockhuvud
Diameter 35 cm, höjd 22 cm.

Antal besök: 247