TESKEDAR, 6 st, silver, 1900-tal.

1497509. TESKEDAR, 6 st, silver, 1900-tal.

längd 12 cm
totalvikt 77 gram.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 12 cm
totalvikt 77 gram.

bruksslitage.

Antal besök: 212