VITRINSKÅP, Louis XVI- stil, omkring 1900-talets mitt.

149734. VITRINSKÅP, Louis XVI- stil, omkring 1900-talets mitt.

Fanerat i olika träslag. Intarsiadekor. Två lådor. Skåpsdörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 86, djup 38, höjd 154 cm.

Bruksslitage. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Stötmärken.

Antal besök: 869