MATBORD, Perstorp, Edsbyverken. 1950-tal.

149729. MATBORD, Perstorp, Edsbyverken. 1950-tal.

Ben och ramverk i bok. Bredd/längd 110. djup 80, höjd 75 cm. Iläggsskivorna bygger till total längd 170 cm.

Smärre bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 530