ERNST ASCHENBACH. Olja på duk, signerad.

149727. ERNST ASCHENBACH. Olja på duk, signerad.

Vinterlandskap, 47 x 72 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterlandskap, 47 x 72 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 2 145