PÄR SIEGÅRD. Träsnitt.

PÄR SIEGÅRD. Träsnitt.
1497212. PÄR SIEGÅRD. Träsnitt.

Komposition, signerad och daterad 1924, 30x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 631