TRÄFIGURER, 11 delar, mestadels djur.

14971. TRÄFIGURER, 11 delar, mestadels djur.

Bemålad äld med text "Sanfrid Gustafsson 1975 Fåglavik".
Ko, trären, sign A? Wång 1949.
Höjd 6,5 - 32,5 cm.

Slitage. Skador, saknade delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6,5 - 32,5 cm.

Antal besök: 1 904