BROSCH, silver, jugendstil, troligen Bernhard Hertz, Danmark. 1900-talets första hälft.

149686. BROSCH, silver, jugendstil, troligen Bernhard Hertz, Danmark. 1900-talets första hälft.

Märkt 830 S. Bredd 6, 2 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 830 S. Bredd 6, 2 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 901