OKÄND KONSTNÄR, olja på duk monogramsign, 1800-tal.

149683. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk monogramsign, 1800-tal.

Landskap. 21x41.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. 21x41.

Krackeleringar.

Antal besök: 702