NILS ERIK JOHANSSON. Motiv med skäppor, kanna och vinbär. Färglitografi. Signerad NE Johansson.

149676. NILS ERIK JOHANSSON. Motiv med skäppor, kanna och vinbär. Färglitografi. Signerad NE Johansson.

42 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 30 cm.

Antal besök: 798