PENSELVAS, VAS, porslin, kina.

149661. PENSELVAS, VAS, porslin, kina.

Höjd 25 resp 28 cm.

Slitage, mindre med mynningsnagg och spricka, penselvasen med glasyrkrackelyrer i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 resp 28 cm.

Antal besök: 488