ARMBANDSUR, 18k guld, Universal Geneve, 1900-talets mitt.

1496565. ARMBANDSUR, 18k guld, Universal Geneve, 1900-talets mitt.

Armband i töjbart delvis förgyllt stål.
Diameter 32 mm
Total vikt ca 52,2 gram.

Glas och boett med repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 32 mm
Total vikt ca 52,2 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 895