SVETS, Esab Power Compact 200 ECF, 1900/2000-tal.

1496558. SVETS, Esab Power Compact 200 ECF, 1900/2000-tal.

Längd 31, bredd 75, höjd 71 cm.

Bruksslitage, Ej fullständigt genomgången. Ej funktionstestad. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 461