SYBORD, Nyrokokostil 18/1900-tal.

149654. SYBORD, Nyrokokostil 18/1900-tal.

Med en låda, lådan med 1 stort fack samt 3 mindre.
Benen med fotkryss.
Längd 60, bredd 40, höjd 73 cm.

Åldersslitage, mindre fanéravslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Benen med fotkryss.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 570