VÄGGPENDYL, Junghans, nyrenässans.

1496537. VÄGGPENDYL, Junghans, nyrenässans.

Väggpendyl med urverk Junghans, fosral med svarvad samt skuren dekor
Höjd 102, längd 37,5 cm.

Med lagning på övre krönet, maskstungen, ytslitage, ej fullständigt genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102, längd 37,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 644